Otevřený svět

Novinky a zajímavosti z celého světa

Ostatní

Udělejte jakoukoliv událost nezapomenutelnou za pomoci světelné dronové show

Ať už slavíte kulatiny, hodláte udělat oslavu na počest výročí firmy, chcete zahájit sportovní událost nebo třeba chystáte svatbu, zajisté chcete, aby byla daná událost nezapomenutelná. V takovém případě je třeba návštěvníkům ukázat něco, co se jim vryje trvale do paměti. Jednou z nejkrásnějších možností je dronová show, která může rozzářit celé nebe a ukázat všem lidem představení, jaké ještě nikdy neviděli. Tento druh show prudce roste na popularitě a hojně nahrazuje například ohňostroje, které jsou hlučné, přináší řadu rizik a mají mnoho odpůrců.

Jaké možnosti vám dronová show přináší?

Dronová show může být dlouhá, může na obloze rozzářit stovky dronů, které se v různých sestavách mohou za doprovodu hudby vznášet na nebi. Mohou vytvořit loga, nápisy, animace, mohou měnit barvy a udělat zkrátka představení na míru. Možnost dronové show vám v České republice zajistí firma MAGIC DRONES.

Dronové show s oblibou využívají obce, firmy i nejrůznější organizace. Dronová show je viditelná z velké dálky, mohou si jí užít i diváci vzdálení kilometr od místa konání. Show lze v případě zájmu kombinovat nejen s hudebním doprovodem, ale i s laserovými a jinými efekty. Pro show lze použít různý počet dronů, od několika desítek kusů až po 1000 synchronizovaných dronů. Společnost v tuzemsku pravidelně realizuje celou škálu show a mnoho z nich už jste mohli na vlastní oči vidět, třeba na obecních a městských slavnostech, hudebních festivalech, vánočních akcích i soukromých akcích a oslavách.

Na obloze se může pomocí dronů ukázat jakékoliv představení. Nejde jen o 2D obrazce, ale také o pohyblivé 3D obrazy, třeba točící se zeměkoule, jedoucí auta nebo pohybující se zvířata. Zajímá vás více informací nebo byste si chtěli dronovou show rovnou objednat? Navštivte webové stránky společnosti Magicdrones.cz, kde najdete všechny potřebné informace i ukázky realizovaných akcí.