Otevřený svět

Novinky a zajímavosti z celého světa

Ostatní

Poznejte vliv HHC na naše tělo

Rostlina konopí je domovem několika stovek kanabinoidů a terpenů, které mají potenciální zdravotní přínosy. Předpokládá se, že kanabinoidy spolupracují s neurotransmitery a vytvářejí rozmanitý soubor účinků na podporu zdravé imunitní funkce, pocit pohody, relaxaci a mohou pomoci zvládat hladinu stresu a zajistit lepší spánek. Zatímco většina výzkumu konopí se soustředí na kanabidiol (CBD) a tetrahydrokanabinol (THC), existuje jeden kanabinoid, který nebyl tak důkladně prozkoumán. Nazývá se hexahydrokanabinol (HHC), ale rychle si získává velkou popularitu.

Co je HHC a jak funguje?

HHC je přirozeně se vyskytující kanabinoid, který se v konopí nachází ve velmi stopových koncentracích. Aby bylo možné jej prodávat, výrobci vynucují chemickou reakci v hojných kanabinoidech pocházejících z konopí, jako jsou přírodní kanabinoidy CBD a THC, aby je přeměnili na molekuly HHC. V roce 1944 vytvořil americký chemik Roger Adams HHC, když přidal molekuly vodíku k Delta-9 THC. Tento proces je známý jako “ hydrogenace „. Hydrogenace není unikátní technika používaná v konopném průmyslu. Jsou to stejné hydrogenované kanabinoidy, které se používají k přeměně másla na margarín, aby se zlepšila trvanlivost potravin.

Jaké jsou účinky HHC?

HHC má velmi podobné účinky jako delta-9 THC – je to psychotropní sloučenina, která vyvolává pocity euforie, změny ve vnímání, změněné kognice, stejně jako potenciální úlevu od bolesti a protizánětlivé vlastnosti. Mnoho lidí zvažuje použití rostliny konopí jako součást své rutiny péče o sebe, aby jim pomohla odpočinout si od stresujícího dne a dosáhnout noci hlubokého spánku. HHC je považován za psychotropní, protože aktivuje stejné receptory CB1 v mozku, které mohou změnit vnímání člověka a navodit pocit euforie. Rozdíl zde (ve srovnání s delta-9 THC) je v tom, že HHC se více přiklání k poskytování pocitu relaxace před stimulací.

Pokud trpíte bolestmi, HHC pro vás může být přínosné. Výzkumy ukazují, že HHC má analgetické účinky. Někteří lidé tvrdí, že HHC je pro zmírnění bolesti mnohem účinnější než delta-8 a delta 9 THC.

Nákup HHC

HHC nakupujte pouze v renomovaných obchodech, které dokážou zajistit kvalitní produkty. Rozhodně se vyvarujte jakýmkoliv pofidérním zahraničním dodavatelům. V tuzemsku patří mezi nejlepší prodejte Kratomworld.cz, který nabízí kvalitní HHC květy. Ty jsou ideální pro každého, kdo chce do těla dostat HHC prostřednictvím kouření. Tyto konopné květy jsou obohacené o HHC natolik, aby vám zajistili co nejlepší účinek. Eshop se kromě HHC zaměřuje také na prodej Kratomu a dalších přírodních zázraků, které mohou podpořit vaše zdraví.