Otevřený svět

Novinky a zajímavosti z celého světa

Ostatní

Jaké brýle si pořídit a kde?

Každý z nás si určitě někdy pořizoval nějaký druh brýlí, ať už se jednalo o brýle dioptrické nebo třeba sluneční. Na koho se obrátit v případě potřeby? Prodej brýlí různých druhů nabízí e-shop hotovebryle.cz.

Nabídka e-shopu

E-shop nabízí kvalitní brýle za přijatelné ceny. Má dlouholeté zkušenosti v oboru a díky tomu nabízí produkty vysoké kvality za diskontní ceny. Samozřejmostí je profesionální poradenství a kompletní servis a to jak záruční, tak i pozáruční.

Vybrat si zde můžete hotové dioptrické brýle určené pro čtení. Ty jsou v nabídce asi nejvíce rozšířeným druhem zboží. Vybíráte si je nejen podle vzhledu, ale i podle potřebných dioptrií. Vybrat si můžete levné dioptrické brýle různých variant, módních stylů a i barev.

Brýle pro ochranu zraku

Jedná se o brýle, které chrání zrak během práce na počítači. Jejich skla umí eliminovat nežádoucí modré světlo, UV záření nebo odlesky. Pomáhají mírnit pocit suchých očí a ulevují při podráždění nebo bolesti hlavy. Ta se může objevovat při dlouhodobé práci na počítači. Můžete si vybrat brýle dioptrické, ale i bez dioptrií.

Ochranu zraku poskytují také brýle sluneční. Tady je potřeba zaměřit se především na hodnotu UV filtrů. Právě ty chrání zrak proti nebezpečnému ultrafialovému záření. V nabídce e-shopu naleznete sluneční brýle, které mají dostatečný filtr – UV400. Můžete si objednat sluneční brýle módní nebo sportovní.

Šikovné jsou také brýle polarizační. Ty jsou opatřené polarizačním filtrem. Ten má za úkol odklánět nepříjemné sluneční paprsky, ale nesnižuje kvalitu ostrosti. Uvítají je především řidiči. U nich hrozí oslnění letním ostrým sluncem. Ale i to chladné se může odrážet v zimě od sněhu. Budou se hodit i vyznavačům vodních aktivit. Jsou však vhodnou volbou i pro každodenní běžné nošení.

Nabídka e-shopu je opravdu veliká, tak neváhejte a prohlídněte si ji.