Otevřený svět

Novinky a zajímavosti z celého světa

Ostatní

Plazmalifting představuje revoluční metodu omlazení

V dnešní moderní době stále více žen hledá způsoby, jak zlepšit svůj vzhled a omladit pleť. Mezi inovativní techniky, které si v posledních letech získávají popularitu, patří plazmalifting. Tato revoluční metoda využívá potenciál vlastní plazmy pacienta pro regeneraci a zlepšení pleti. Plazmalifting je bezpečný a vysoce účinný zákrok, který přináší viditelné výsledky.

Účinná regenerace pleti

Jednou z klíčových výhod plazmaliftingu je jeho schopnost regenerovat pleť pomocí vlastní plazmy pacienta. Během zákroku se pacientovi odebere malé množství krve, která je poté zpracována pomocí specializovaného zařízení. Obohacená plazma je následně aplikována zpět do pokožky. Růstové faktory v plazmě podporují regeneraci buněk, tvorbu kolagenu a elastinu, což vede ke zlepšení textury a pevnosti pleti.

Zbavení se vrásek a jemných linek

Plazmalifting je také účinný při redukci vrásek a jemných linek na obličeji. Jak již bylo uvedeno, růstové faktory obsažené v plazmě podporují obnovu kolagenu a elastinu, které jsou zodpovědné za sílu a pružnost pleti. Díky tomu dochází k vyhlazení vrásek a jemných linek, což vede k hladšímu a mladšímu vzhledu. Plazmalifting je zejména účinný v oblastech jako jsou vrásky na čele, okolí očí a krku.

Zlepšení textury a tónu pleti

Další významnou výhodou plazmaliftingu je jeho schopnost zlepšit texturu a tón pleti. Plazmalifting totiž podporuje regeneraci buněk a tvorbu kolagenu a elastinu, což vede ke zvýšení hustoty a pevnosti pleti. Tím dochází k redukci nerovností, pigmentových skvrn a celkovému zlepšení tónu pleti. Plazmalifting je tak významným prostředkem k odstranění drobných nedokonalostí, čímž zanechává pokožku svěží, mladistvou a zářivou.

Plazmalifting se postará o regeneraci pleti

Plazmalifting je moderní estetický zákrok, který slibuje zlepšení pleti a odstranění nežádoucích estetických problémů. Tento inovativní postup využívá vlastní krve pacienta, přesněji plazmy, která se následně aplikuje na pleť pomocí speciálního zařízení. V tomto článku se podíváme na to, co plazmalifting obnáší a jaké výhody může přinést vaší pleti.

Jak plazmalifting probíhá?

Plazmalifting je založen na využití krevní plazmy pacienta, jež obsahuje velké množství růstových faktorů a proteinů. Tato plazma se získává stejným způsobem, jako když absolvujete běžný odběr krve. Krev je následně zpracována ve speciálním zařízení a doplněna o patentovanou substanci. Tato obohacená plazma se pak aplikuje na pleť, kde stimuluje regeneraci buněk a tvorbu kolagenu. To vede k viditelnému zlepšení stavu pleti.

Přínosy plazmaliftingu pro pleť

Plazmalifting jako estetický zákrok má pro pacienty řadu přínosů, mezi hlavní benefity patří zejména:

  • Zlepšení tónu a textury

Plazmalifting může zlepšit tón pleti a zjemnit texturu, čímž dojde k vytvoření zářivého a zdravého vzhledu.

  • Redukce jemných vrásek

Díky podpoře tvorby kolagenu může plazmalifting pomoci snížit množství jemných vrásek.

  • Zesílení kontur

Nakonec zvýšená tvorba kolagenu zpevní kontury obličeje a omladí pleť.

Přirozený proces a bezbolestná metoda

Mezi výhody plazmaliftingu také patří to, že se jedná o „přirozený“ proces. Plazmalifting totiž využívá látky tělu vlastní, čímž jsou minimalizována rizika nežádoucích alergických reakcí. Obliba této metody spočívá též v její nenáročnosti a bezbolestnosti. Po aplikaci dochází pouze k lehkému zarudnutí pleti a tvorbě drobných modřinek. K úplnému zahojení dochází již během několika dnů. Navíc již jeden den po absolvování plazmaliftingu je možné použít make-up.