Otevřený svět

Novinky a zajímavosti z celého světa

Ostatní

Glamping jako méně tradiční způsob ubytování

Glamping si nachází stále více příznivců. Je to jedna z možností, jak můžete zažít přírodu v její nespoutanosti a přitom se nemusíte vzdávat luxusu. Jednou z možností glampingu je ubytování v treehousech – domech na stromě. Kdo z nás jako malý nesnil o svém vlastním domě na stromě. Nyní si ten sen můžete splnit a v nějakém tom domě na stromě se ubytovat. Prožijte tak nezapomenutelnou dovolenou v přírodní krajině, daleko od civilizace a přesto v luxusu.

Na koho se obrátit?

Treehouse nabízí ubytování ještěd. Vydáte-li se na sever Čech, do Libereckého kraje, pak tuto možnost ubytování využijte. Můžete tak zažít nevšední a romantický pobyt v korunách stromů. Obklopí vís klid, ticho, šumění větví a okolní příroda. Ucítíte vůni dřeva a vítr ve vlasech. Nad hlavou se vám rozprostře zářivá noční obloha a vy budete vnímat pouze mihotavé plamínky svíček. Z terasy, která se nachází vysoko v korunách stromů, budete pozorovat okolní přírodu a zaposloucháte se do tichého ševelení listů. Vybrat si můžete jeden ze dvou treehouse- Amálku nebo Emanuela.

Treehouse Amálka

Tento treehouse poskytuje glamping s neopakovatelným panoramatickým výhledem z prostorné terasy. Díváte se na dominantu hory Ještěd. Amálka se nachází na kraji lesa, na lesní mýtině. Je dokonale světlá a dostatečně prosluněná. I když nemá elektrickou energii, je dokonale vybavené a pro pobyt v ní vám rozhodně nebude nic chybět. Poskytuje maximální komfort až pro čtyři osoby.

Treehouse Emanuel

Je umístěný ve vysoké koruně majestátního smrku. Poskytuje nepopsatelnou lesní atmosféru, která omámí každého. Nabízí luxusní výbavu, přestože je postavený v souladu s okolní přírodou. Bude vás hýčkat maximálním komfortem. Pokud chcete zažít lesní atmosféru, pak pobyt v Emanuelovi je tou pravou volbou. Nezapomenutelné budou chvíle strávené v srdci přírody, kdy vás nikdo a nic nebude rušit.