Otevřený svět

Novinky a zajímavosti z celého světa

Novinky Ostatní Zábava Ze světa

Ruská kočka je vysoká jako 4leté dítě

Kočka dělá vlny na sociálních sítích pro svou velikost. Kočka je mazlíčkem Yuliny Mininy, která žije ve městě Stary Oskol v ruské oblasti Belgorod. Žena na Instagramu neustále sdílí video své obrovské kočky, která je podle ní velká jako její čtyřletá dcera Anechka. V nejnovějším klipu je kočka vidět, jak stojí na zadních nohách a sahá po klice dveří. Paní Minina řekla, že kočičí jména Kefir jsou mainská mývalí, jedno z největších domestikovaných kočičích plemen.

Na videu je vidět, jak Kefír spěchá ven po otevření dveří, aby si protáhl své dlouhé končetiny na slunci, než si odpočine na zahradě. Další klipy a fotografie ukazují, jak paní Minina, její dcera a Kefír spolu tráví čas v domě

Jeden rozkošný klip zachycuje nerozlučnou dvojici povalující se na pohovce, zatímco mladík sledoval kreslené filmy.

„Nádherné, krásné miminko. Páni! Naši mazlíčci jsou lepší než mnoho lidí. Zaslouží si naši lásku a hlubokou péči. Pěkné zlato, budu se modlit, abych tě udržela v Boží péči,“ okomentovala jeden uživatel svůj příspěvek na Instagramu.

„Ta kočka jí lépe než 4letá ukrajinská holčička,“ řekl další. „Jsem do toho chlapa zamilovaný,“ řekl třetí uživatel.

Mainské mývalí kočky jsou domestikované kočky pocházející z amerického státu Maine. Jsou známí svou velikostí a jsou jedním z nejstarších přírodních plemen v Severní Americe.

Podle webu vlády Maine vše o Maine Coon ukazuje na jeho přizpůsobení drsnému klimatu – jako je lesklá srst, která je těžká a odolná proti vodě. Dlouhý huňatý ocas, kterým se kočka omotává kolem sebe, když se schoulí ke spánku, ji může ochránit před chladnými zimami

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Юлия🤍Кефир (@yuliyamnn)