Otevřený svět

Novinky a zajímavosti z celého světa

Novinky Ostatní Zajímavosti Ze světa

Muž z USA závislý na tuňákovi nosí šťávu jako kolínskou a jí 15 plechovek týdně

Muž z USA přiznal, že má tak intenzivní závislost na čichání, konzumaci a dokonce i popíjení z plechovek tuňáka, že ho to vedlo ke konzumaci ohromujících 15 plechovek týdně. Označovaný jako ‚Tuna Tyler‘ a pocházející z Lawrence, Kansas, se objevil v epizodě televizního programu „My Strange Addiction: Still Addicted?“ vysílání v síti TLC ve Spojených státech. Během svého vystoupení diskutoval o své posedlosti rybími konzervami. Podle zprávy The New York Post dovedl pan Tyler svou posedlost do té míry, že dokonce použil její šťávu jako formu kolínské vody.

„Miluji čichání tuňáka každý den, pořád, celou noc, každý den, každý den,“ říká nadšenec do ryb.

„Vždycky měl rád ryby. Když byl malý a většina dětí o Velikonocích chtěla do košíků čokoládu a podobné věci, čokoládu nejedl, tak jsme dali tuňáka a konzervy sardinek, protože to měl rád,“ řekl pan Tyler. matka Ursula.

„Nemyslela jsem si, že se to změní v, víte, kde to cítí, chová si to a je na tom teď závislý,“ dodala jeho matka.

V ukázce videa z televizní show sdílené na YouTube je Tyler viděn sedící v kavárně. Vytahuje z kapsy malou konzervu tuňáka a otvírák na konzervy. Pan Tyler se kradmo rozhlédne, opatrně otevře plechovku a zhluboka vdechne aroma.

Zatímco se oddává tomuto zvláštnímu vonnému rituálu, přistoupí k němu žena nesoucí šálek kouřící kávy. Místo toho, aby pan Tyler usrkával její nápoj, znovu nasál vůni tuňáka a přitáhl pozornost zvědavé posádky kavárny kolem sebe.

„Říkají mi Tuna Tyler a jsem závislý na čichání tuňáka. Když mě lidé vidí cítit tuňáka na veřejnosti, jistě si myslí, že je to trochu jinak. Ostatním to může připadat divné, ale pro mě je to naprosto v pořádku,“ řekl.