Otevřený svět

Novinky a zajímavosti z celého světa

Ostatní

OKTAGON, Gamechanger a MMA turnaje 2023

Z posledních let víte, že MMA hýbe světem. Internet je plný zvučných jmen kam se jen podíváte. OKTAGON, největší Česko-Slovenská organizace pořádající MMA večery u nás, přišla s další údernou novinkou. Spojila se s Tipsportem a vznikl jedinečný projekt Gamechanger. Víte v čem spočívá a které turnaje byste v letošním roce rozhodně neměli zmeškat? Čtěte a vše se dozvíte.

OKTAGON MMA a jedinečná SHOW

Bezkonkureční MMA večery světových rozměrů, které si získaly tisíce diváků jak na zápasech, tak doma u OKTAGON.TV? Ještě před pár lety utopie, dnes tvrdá realita, přinášející stále nové porce vzrušení v podobě nových zvučných jmen a kombinací zápasníků v kleci.

Abychom nezapomněli zmínit, komu za to vše vděčíme, zakladateli a stálými majiteli celé organizace jsou Pavol Neruda a Ondřej Novotný. Zajímají vás i další informace? Pro fanoušky je tu pravidelně psaný OKTAGON MAGAZÍN. A jestli se chcete dát na sponzorskou dráhu, nezapomeňte využít Neruda CUP.

Tipsport Gamechanger dobývá svět MMA

Prošli jsme důležité formality a teď k tomu podstatnému, proč tenhle článek vůbec čtete, tedy k projektu Tipsport Gamechanger a chystaným turnajům. Takže, kdy to celé vzniklo? projekt byl poprvé představen v rámci tiskové konferenci v aule ostravské haly Gong a jak už zaznělo, je výsledkem úspěšné spolupráce dvou organizací OKTAGON MMA a Tipsport.

Tipsport Gamechanger je jedinečný projekt, který byl představen na tiskové konferenci v aule ostravské haly Gong. Vznikl z unikátní spolupráce organizací OKTAGON MMA a Tipsport. Založen je na pyramidovém turnaji, kterého se postupně zúčastní 16 zápasníků z celého světa.

Podstatu celého projektu vystihl Ondřej Novotný slovy: “Troufnu si tvrdit, že jde o neoficiální mistrovství Evropy s obrovskou odměnou.“

OKTAGON MMA a SHOW 2023

Projekt Gamechanger jsme úspěšně probrali. Jak jsou na tom jednotlivé večery, turnaje, na které se můžete v letošním roce těšit? A na které si můžete koupit lístky.

OKTAGON Frankfurt 16. 9. 2023 – Německo si v minulých letech užilo dva vyprodané turnaje ve Frankfurtu. V tom letošním čekají diváky zvučná jména mužské MMA scény Andreas Michailidis a Louis Glismann. Z žen si stoupnou do klece Katharina Dalisda a Jacinta Austin.

OKTAGON Bratislava 07.10. 2023 – celý večer je postaven na dvou nejočekávanějších zápasech. Protagonisty prvního z nich jsou Vlasto Čepo a Matěj Peňáz. V druhém zápase si stoupnou do klece Brožom a Pukačom. Chybět nebude ani Buchinger a řada dalších jmen. Tak co, už se těšíte? My na vás ano!

OKTAGON 49 Kolín nad Rýnem 18.11. 2023 – ani zde nebudou chybět zvučná jména. SHOW, která nemá obdoby, se představí opět v Německu, tentokrát to bude Kolín nad Rýnem. Už máte lístky na Frankfurt? Nevadí. Jiné město, jiné zážitky.

Máte lístky? S nákupem neotálejte

Tím jsme si představili tři chystané projekty MMA OKTAGON. Další najdete v sekci chystané projekty OKTAGON MMA, spolu s možností koupit lístky. S nákupem neotálejte. Jak dokázaly minulé turnaje, není výjimkou, aby se celý večer vyprodal během několika hodin. Sice jsme pro vás připravili OKTAGON.TV, kde můžete sledovat všechny večery v přímém přenosu, ale osobnímu prožitku se nic nevyrovná. Takže, jděte do toho!