Otevřený svět

Novinky a zajímavosti z celého světa

Ostatní

Komfortní vapování si vychutnáte s jednorázovými e-cigaretami HQD

Vapování je zábava. Někteří nedají do pustit na ono škrtnutí zapalovačem, které jim zapálí klasickou cigaretu, ale bohužel způsobuje více nepříjemností než užitku. Vaše tělo i oblečení je cítit, musíte chodit kouřit ven a často kouřem obtěžujete ostatní. Samozřejmě je hlavní nevýhodou škodlivost zdraví. S každým potáhnutím do sebe dostanete porci dehtu, který může způsobit řadu zdravotních komplikací, včetně rakoviny. Vapování e-cigaret je mnohem bezpečnější způsob, jak si užít kouření a dostat do sebe nikotin.

Proč vsadit na jednorázové e-cigarety?

E-cigarety jsou na trhu už pěknou řádku let, ale řadu uživatelů odradilo, když měli své přístroje neustále vybité a museli do nich doplňovat liquid. Často pak přesedlali zpět na klasické cigarety. Hru změnily jednorázové cigarety elektronické. Nabízí mnohem větší pohodlí. Skvělé je, že jsou levné, nemusíte se starat o jejich dobíjení a o doplňování náplně. Obzvláště populární volbou je značka HQD, která nabízí stylově vypadající modely v tak velkém množství příchutí, že si vybere i ten nejnáročnější. Kromě tabákové příchutě se vám nabízí i ovocné. Nejde ale jen třeba o ananasovou nebo broskvovou, ale také o zajímavé kombinace. Ochutnat mžete třeba malinu s borůvkou. Cigarety se nemusí složitě nahřívat, prostě je jen přiložíte k ústům a můžete kdykoliv potáhnout. Odmění vás hustým kouřem, který zpříjemní vaše vapování. Když náplň dojde, jednorázová ecigareta vás na to upozorní prostřednictvím blikající kontrolky.

3 verze e-cigaret HQD, vyberte si tu svojí

Eektronické jednorázovky HQD se vám nabízí celkem ve 3 provedeních, ze kterých si můžete vybrat takové, které pro vás bude nejlepší volbou. Konkrétně je to:

  • HQD Cuvie: až 300 potahů a obsah nikotinu je 18 mg/ml.
  • HQD Wave: až 600 potahů a obsah nikotinu je 18 mg/ml.
  • HQD Super Pro: až 600 potahů a obsah nikotinu je zvýšen na 20 mg/ml.

Tyto stylové elektronické cigarety si můžete zajistit nákupem online na portálu HQD.cz. Zde se o nich dozvíte více informací a také můžete zjistit, jaké všechny příchutě jsou vám k dispozici. Další možností je jejich fyzický nákup v obchodě nebo výdejním automatu. Seznam výdejních míst naleznete přímo na webu HQD.cz.