Otevřený svět

Novinky a zajímavosti z celého světa

Novinky Ostatní Zábava Ze světa

Japonec, který utratil 14 000 dolarů za přeměnu v psa, se poprvé prochází na veřejnosti

Japonec jménem Toco se proměnil ve psa poté, co utratil více než 14 000 dolarů (12 lakhů Rs) za kostým kolie na míru. 

Tvůrcům trvalo 40 dní, než vyrobili neobvyklý oděv, ale muži to pomohlo splnit jeho sen „stát se zvířetem“.

Muž sdílel několik videí na svém kanálu Youtube, kde se může pochlubit téměř 33 000 odběrateli. Na záběrech je vidět, jak se Toco válí po podlaze a hraje aport.

Muž nedávno zveřejnil video, na kterém úplně poprvé vystoupil na veřejnost. Přihlížející lidé žasli nad lidskou kolií. V pětiminutovém videu je Toco vidět při interakci s lidmi a jinými psy. Toco řekl, že video bylo natočeno loni během rozhovoru pro německou televizní stanici RTL.

„Naštěstí jsem dostal povolení k použití videí, takže je zveřejňuji! V den rozhovoru na mě byli velmi laskaví,“ napsal Toco v popisu

„Pamatujete si své sny z doby, kdy jste byli malí? Chcete být hrdinou nebo čarodějem,“ napsal v klipu.

Na videu je vidět, jak se Toco chová jako čtyřnohý furbal. Někteří psi zpočátku projevovali strach poté, co se přiblížili k lidskému psovi.

Toco zaznamenal svou cestu na svém kanálu YouTube. Svou identitu zatím na veřejnosti neprozradil.

Ve videu nahraném v loňském roce Toco odpověděl na řadu otázek. Připustil, že od dětství měl vždy „mlhavý sen stát se zvířetem“, uvedl New York Post.

Podle místního japonského zpravodajství news.mynavi poskytuje Zeppet velké množství soch pro filmy, reklamy a zábavní zařízení a také vyrábí kostýmy, které byly k vidění v televizi, a kostýmy slavných postav maskotů v Japonsku.

Odhaduje se, že celý kostým stál více než ₹ 12 lakhů (2 miliony jenů) a jeho výroba trvala 40 dní.