Otevřený svět

Novinky a zajímavosti z celého světa

Inspirace Novinky Ostatní Ze světa

Žena jedla pizzu připravenou na aktivní sopce v Guatemale

Mnoho lidí miluje cestování. Cestování po celém světě nám nejen otevírá cestu k objevování různých kultur, jídla, krajiny a jazyků, ale také nám pomáhá vyvinout nový způsob života a učení. Kdykoli lidé cestují do zahraničí, chtějí udělat něco jedinečného, ​​vzpomínku, kterou si budou navždy uchovávat. Podobně jedna žena nedávno navštívila Guatemalu a vyzkoušela neobvyklou pizzu. Místo přípravy v troubě se oblíbené italské jídlo připravovalo uvnitř aktivní sopky.

Alexandra Blodgett sdílela na Instagramu stejné video. V krátkém klipu je vidět, jak člověk dává na tác a později do země nedovařenou pizzu se spoustou zeleniny. O několik okamžiků později to vyjmou a naservírují paní Blodgettové. Žena je pak vidět, jak si v malebném prostředí pochutnává na jedinečné pizze. „POV: cestování do Guatemaly jíst pizzu vařenou na aktivní sopce. Dobře, takže možná jsme tam necestovali jen kvůli tomu, ale byl to zábavný bonus,“ napsala v popisku.

Informovala uživatele, že je k dispozici na Volcano Pacaya. „Pro vstup do tohoto národního parku musíte mít průvodce! Rezervovali jsme předem přes Pizza Pacaya. Tato sopka je aktivní! Poslední významná erupce byla v roce 2021. Nahoře fouká vítr a je chladno, takže si vezměte s sebou vrstvy!“ pokračovala v titulku.

Od sdílení má její příspěvek přes 69 000 zobrazení a 1,2 milionu zobrazení.