Otevřený svět

Novinky a zajímavosti z celého světa

Ostatní

OKTAGON TV přináší novinky z klece

Je pro tebe MMA srdcovou záležitostí? Chodíš na zápasy a nechceš si nechat ujít nic, co se v zápasnické kleci odehraje? Pak pro tebe máme tip, kde sledovat OKTAGON. Zdarma nabízíme sledování starších zápasů a za pár korun získáš možnost užít si živé přenosy přímo z OKTAGONU. Když se staneš členem našeho OKTAGON.TV clubu, nemůžeš přijít o zápasy, které se ještě v OKTAGONU 2023 odehrají ani o ty následující. Už nyní si můžeš koupit živý přenos Fight night challenge 5, která proběhne 2. prosince 2023.

Vyber si svůj pořad

Na naší televizi běží několik pořadů, kde jsou hlavními celebritami právě bojovníci MMA – Karlos Vémola, Lucia Szabová nebo třeba Patrik Kincl. Pravidelně natáčíme další a další zajímavé epizody. V některých z nich se můžeš dokonce ty sám zápasníka na něco zeptat. Stačí se stát členem našeho klubu a poslat e-mailem otázku, která tě zajímá. Když budeš vybrán, bojovník ti na ni v pořadu odpoví. V našich bonusech najdeš plno rozhovorů přímo z OKTAGONU nebo ze zákulisí šaten. V tomto případě jsme otázky pokládali za tebe a můžeš se díky nim dozvědět, jaké pocity u zápasníků převládají, jak hodnotí své výkony a mnoho dalšího.

Členství OKTAGON.TV club

Jestli si chceš služby naší televize užívat naplno, staň se členem našeho týmu! Nabízíme měsíční členství za 74 Kč nebo rovnou celoroční za 886 Kč. Díky němu získáš plno benefitů. Jedním z nich je přednostní právo na koupi lístků na MMA zápasy, stačí mít staženou aplikaci OKTAGON MMA a přihlásit se do ní stejným e-mailem jako na naše webové stránky. Každý fanoušek jistě ocení, že turnaje si bude moct pustit již 3 dny po jejich konání. Můžeš také soutěžit o vstup do O2 arény. Dalším přínosem členství je bonus u našeho partnera Tipsport. Při zakoupení si ročního členství navíc získáš naše stylové tričko OKTAGON TV.