Otevřený svět

Novinky a zajímavosti z celého světa

Ostatní

Nerozčilujte se kvůli parkování cizích vozů a zajistěte si sloupky nebo zábrany

Opět vám na pozemku stojí cizí vůz? Někdo vám parkuje na firemním nebo vyhrazeném parkovacím místě? Jedná se o problém, který lidé řeší den co den. Neukázněných řidičů je jako much a než aby našli vhodné místo k zaparkování, raději z lenosti zaparkují tam, kde nemají. Obzvláště problematické to může být tehdy, když musí být místo přístupné třeba pro záchranné složky. Naštěstí existuje prevence, která tyto řidiče spolehlivě odradí.

Tyto překážky žádný řidič nepřekoná

Už se nemusíte kvůli neukázněným řidičům rozčilovat, jednoduše na místo nainstalujte parkovací sloupky nebo zábrany. Jedná se o sortiment, který prodává společnost Topznak. Pokud je vaším cílem, aby na dané místo nikdo nevjel, jsou vhodné pevné překážky, V tomto ohledu si můžete vybírat pevné sloupky nebo motýlky. Jedná se sice o sortiment jednoduché konstrukce, ale jeho přínos je k nezaplacení.

Skvělou volbou jsou také sklopné sloupky a motýlky. Tato volba je vhodná pro případ, když chcete, aby se na místo dostalo jen vaše vozidlo. Sklopné sloupky i motýlky jsou vybavené cylindrickým FAB zámkem, který můžete kdykoliv odemknout a překážku sklopit. Kromě toho se vám nabízí také sklopné zábrany, které jsou obzvláště vhodné pro parkovací místa. Společnost tento sortiment nejen prodává, ale také vám ho na požadované místo nainstaluje. Jeho cena není vysoká, takže jde o minimální investici do něčeho, z čeho budete mít dlouhodobý prospěch. Sloupky, motýlky i zábrany jsou vyrobeny z kvalitních materiálů zajišťujících dlouhou životnost. Díky kvalitní povrchové úpravě jsou odolné vůči korozi a jelikož jsou opatřeny reflexní páskou, jsou tyto překážky dobře viditelné za všech podmínek. Žádný řidič nebude chtít riskovat vážné poškození vozu po střetu s těmito překážkami. Pokud chcete shlédnout nabídku tohoto sortimentu, naleznete ji přímo na webových stránkách https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany