Otevřený svět

Novinky a zajímavosti z celého světa

Ostatní

Navštivte e-shop s obalovými materiály

Synonymem pro obalové materiály je česká firma Jarico. Její hlavní náplní činnosti je velkoobchod a maloobchod, který se zaměřuje na obaly a obalový materiál určené širokému spektru zákaznické základny. Během své činnosti firma rozšířila svoji nabídku o sortiment, který se zaměřuje na čistící a hygienické potřeby.

Nabídka firma

V sortimentu naleznete velké množství různých gastro obalů, obalů pro dárky a prostředků určených k úklidu a čištění. Nemalé zastoupení mají i obaly určené pro průmyslové odvětví. Ty jsou dodávány především do sektoru automotive. Také máte možnost dodávky zboží a materiálu dle specifických přání. Objednat si můžete atypické obaly nebo velkokapacitní zakázky. Využít můžete také možnosti poradenský v těchto oblastech.

Kompletní nabídku naleznete na webu https://www.jarico.cz.

Prioritou společnosti je vstřícnost a ochota vůči zákazníkům. Těm nabízí pružnost a profesionální přístup, které se objevují při zajišťování jejich potřeb a požadavků. Vzhledem k tomu, že skladové zásoby jsou kolem 99%, vše je ihned připraveno k odeslání.

Tipy pro vás

Z široké nabídky produktů jsme pro vás některé vybrali.

Jsou určené pro používání v pokladnách, tiskárnách pokladních systémů nebo pro platební terminály. Společnost nabízí nejvíce rozšířené kotoučky vyrobené z TERMOpapíru, natočené na dutince. Objednat si však můžete i úspornější provedení a to bez dutinky. V nabídce společnost má i kotoučky vyrobené z klasického jedno nebo dvouvrstvého ofsetového papíru.

  • Průmyslové obaly

V této kategorii naleznete bublinkové, fixační a pěnové fólie, vlnité lepenky a průmyslové papíry v rolích, samolepící ochranné fólie, motouzy, LDPE a PP sáčky, pytel a fólie nebo třeba vázací pásky.