Otevřený svět

Novinky a zajímavosti z celého světa

Ostatní

Jak upoutat pozornost zákazníků? Darujte jim originální reklamní předměty

Ať už podnikáte v jakémkoliv oboru, zajisté máte konkurenci, se kterou bojujete o zákazníky. Cílem většiny firem je rozšiřovat počet zákazníků a růst. Pokud je to i váš cíl, je důležité umět upoutat jejich pozornost a přesvědčit je, že mají nakupovat právě u vás. Jedním z nejlepších způsobů jsou dárky v podobě reklamních předmětů. Myslíte na propisky a klíčenky? Mnoho lidí takové věci hází rovnou do koše. Zkuste se zaměřit na cenné předměty, které umí skutečně zaujmout.

Jakými předměty zákazníky oslníte?

Lidé milují, když mohou získat nějaké cenné vybavení. Kvůli sadě pánví, kuchyňských nožů nebo plyšákům dokážou horlivě nakupovat u jednoho obchodníka, utrácet a sbírat body. Toto je strategie, která nikdy nezklamala, dárky. Můžete je zákazníkům nabídnout automaticky při nákupu nad určitou částku, mohou na ně sbírat body nebo o ně mohou třeba soutěžit. Reklamní předměty s potiskem vyšší hodnoty jsou žádané. Nemusíte nabízet jen laciné cetky, můžete nabídnout třeba kávovar, spací pytel, kosmetické balíčky nebo sadu nářadí, která na sobě bude mít potisk s vaší firmou.

Kdo vám ale něco takového zajistí? Obraťte se na firmu na reklamni-predmety-eshop.cz, která vám zajistí potisk reklamních předmětů na tisíce různých položek. Pokud jste zaměřeni na prodej určitého sortimentu nebo služeb, můžete podle toho cílit i potisk předmětů. Jestliže máte cestovní kancelář, co takhle nabídnout k zájezdům nafukovací lehátka nebo cestovní tašku s potiskem. Děláte v oblasti IT? Co takhle nabídnout zákazníkům flash disky, power banky nebo různou cennou elektroniku s potiskem? Lidé budou vděční, že budou mít doma dárek a logo na něm jim bude připomínat, kde k dárku přišli. Jakmile začnete lidem dávat dárky, budou u vás rádi nakupovat. Investice do reklamních předmětů s potiskem se vám vrátí v podobě mnoha nových zákazníků a to zajisté stojí za to. Inspirujte se nabídkou na webu a zajisté zde naleznete vhodné reklamní předměty i pro svou firmu.