Otevřený svět

Novinky a zajímavosti z celého světa

Novinky Ostatní Ze světa

Britka má 800 tetování a jen marně hledá jakoukoliv práci

Tetování jsou super-hip módním prohlášením, díky kterému může být každý středem pozornosti, ale pro Britku se stala neustálým zdrojem odmítnutí všude, kam přišla. Žena s 800 tetováními tvrdí, že najít smysluplné zaměstnání je pro ni obtížné, protože zaměstnavatelé kritizují její potetovaný vzhled.

Podle The New York Post měla Melissa Sloan (46), která pochází z Walesu ve Spojeném království, dříve práci uklízet toalety, ale říká, že podobný koncert nenašla kvůli umění, které zdobí její obličej a tělo.  „Nemohu sehnat práci,“ řekl Sloan bez obalu Daily Star. „Ucházel jsem se o práci uklízet toalety, kde bydlím, a kvůli tetování mě nebudou mít.

„Lidé říkali, že jsem nikdy v životě neměla práci, ale jednou jsem ji měla a netrvalo to dlouho,“ dodala matka dvou dětí. „Kdyby mi někdo zítra nabídl práci, šel bych pracovat; tu nabídku bych přijal.“

Sloan poprvé začal tetovat ve 20 letech a rychle se uchytil.

Navzdory všem těmto potížím s hledáním práce si Melissa nadále nechává dělat až tři nová tetování týdně a říká si, že je „závislá“.

„Pokud se dostanu na 70, budu je stále dostávat,“ prohlásila. „Každý kousek kůže bude zakrytý, i když zmodrám, můj obličej už zmodrá; vypadám jako Šmoula.“

Sloan má zvláštní zálibu v tetování na obličeji a na obličeji jí nezůstala žádná holá kůže. Třikrát natřela stará tetování inkoustem a vytvořila na obličeji mnohovrstevnou koláž.

„Mám na obličeji tři vrstvy. Pravděpodobně mám nejvíc tetování na světě, a pokud ne, tak tempem, kterým se chystám, nakonec nejspíš budu mít; stále je opakuji a opakuji.“ “ nadchla se.